Підготовчі курси до TOEFL® iBT

(Київ-Львів)
TOEFL є найпопулярнішим іспитом на знання англійської мови не лише в Північній Америці, а й усьому світі.

Читати далі...

Курси підготовки до іспиту IELTS ®

(Київ-Львів)
Якщо ви плануєте здавати іспит IELTS, наші курси підготовки до тесту IELTS допоможе Вам досягти запланованого успіху!

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GMAT ®

(Київ-Львів)
Kaplan гарантує успішні результати при повноцінному проходженні GMAT курсу. 

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GRE ®

(Київ-Львів)
Ви плануєте про навчання в аспірантурі університетів США, Канади, Австралії чи Європи?

Читати далі...

Курси підготовки до тесту SAT/ACT ®

(Київ-Львів)
SAT Reasoning Test є однією із умов прийому до численних ВНЗ у США. З його допомогою визначається рівень підготовки абітурієнтів до вступу в коледж.

Читати далі...

Courses by Kevin разом з Washington Language School у Житомирі

Оцініть матеріал!
3.00
(2 голосів)

Courses by Kevin разом з Washington language school їдуть до Вашого міста!

Відтепер Ви маєте можливість навчатися разом з нами в Житомирі!

Ми пропонуємо Вам різнобічне вивчення англійської мови в залежності від Ваших особистих вподобань. Серед усього різноманіття курсів ми обов’язково допоможемо Вам обрати той, що найкраще відповідатиме Вашим потребам.

Підвищення рівня володіння іноземною мовою та вільне її використання у повсякденному житті – саме цього хочуть наші клієнти, і ми знаємо, як здійснити їх бажання. Всі наші курси інтенсивні і практичні. Студенти отримують навички з усіх видів мовленнєвої діяльності: письмо, читання, аудіювання та говоріння.

Крім того, ми широко використовуємо різноманітні інтерактивні засоби для покращення якості курсу та підвищення зацікавленості. Підготуйтеся до міжнародних тестів з англійської мови разом з нами швидко та якісно! TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT визнані тисячами коледжів, університетів та установ у більш ніж 130 країнах світу.

Якщо Ви мріяте навчатися або влаштовувати свою кар’єру за кордоном, можете бути впевнені - отримавши підготовку на Courses by Kevin, Ви здобудете найкращий результат. Курси загальної англійської дадуть Вам практичне розуміння мови. Завдяки ним Ви навчитеся бути впевненим у своїх знаннях, вільно розмовляти з іноземцями, відмінно читати та писати англійською мовою. Ці навички будуть дуже корисними як у повсякденному житті, так і в роботі чи навчанні.

Знання іноземної мови – це неодмінні перспективи для розвитку в майбутньому! Ніхто не знає, як навчити Вас краще! Ніхто, окрім нас!

Прочитали 3137 чоловік
Google+