Підготовчі курси до TOEFL® iBT

(Київ-Львів)
TOEFL є найпопулярнішим іспитом на знання англійської мови не лише в Північній Америці, а й усьому світі.

Читати далі...

Курси підготовки до іспиту IELTS ®

(Київ-Львів)
Якщо ви плануєте здавати іспит IELTS, наші курси підготовки до тесту IELTS допоможе Вам досягти запланованого успіху!

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GMAT ®

(Київ-Львів)
Kaplan гарантує успішні результати при повноцінному проходженні GMAT курсу. 

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GRE ®

(Київ-Львів)
Ви плануєте про навчання в аспірантурі університетів США, Канади, Австралії чи Європи?

Читати далі...

Курси підготовки до тесту SAT/ACT ®

(Київ-Львів)
SAT Reasoning Test є однією із умов прийому до численних ВНЗ у США. З його допомогою визначається рівень підготовки абітурієнтів до вступу в коледж.

Читати далі...

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Опис курсу

Наш курс Загальної англійської заснований на методах, які найкраще за все підходять студентам! Протягом курсу ви отримаєте максимальну практику розмовної мови, слухання, читання і письма англійською мовою, а також допомогу в розширенні словникового запасу, вивчення граматики та вимови, при використанні ретельно підібраних сучасних матеріалів курсу. Ми застосовуємо комунікативний мовний підхід і занурення в мовне середовище, щоб бути повністю впевненими, що ви отримаєте практичні знання і всі необхідні інструменти для удосконалення мовних навичок. Студенти, яких цікавить курс Загальна англійська тривалістю (16, 24 і 32 уроки), будуть мати можливість вибрати напрямок курсу:

 • Загальна англійська Розмовна - курс базується на розвитку навичок і словникового запасу, при цьому кожного тижня студентам пропонується нова тема для вивчення і обговорення.
 • Загальна англійська для роботи - це курс Бізнес англійської, якій дає можливість розвинути навички Бізнес англійської на практиці для тих, хто вже працює або тільки хоче підготуватися до старту кар’єри в різних сферах. Наш курс Бізнес англійської поєднує в собі бізнес-сценарії, включаючи підготовку до зборів, презентацій і переговорів. Ми акцентуємо увагу на ключових моментах, які цікавлять компанії та співробітників.
 • Академічні навички - для студентів, які навчаються в даний час або тільки збираються вступати до університету. Мета цього курсу підготувати студентів до навчальної роботи англійською мовою. Теми включають в себе Академічний стиль, Академічне слухання (для лекцій), англійська мова для презентацій і Академічний вокабуляр. Рівень Intermediate +.
 • Загальна англійська для Туризму і готельного бізнесу - цей курс розроблений для людей, яким необхідно використання англійської мови в щоденній роботі в сфері туризму, і готельного бізнесу. Головні мовні навички розвиваються при виконанні різних завдань, пов’язаних із роботою. Це включає реалістичні та комплексні розмовні завдання, які допомагають студентам більш впевнено та вільно володіти мовою.
 • Загальна англійська Київ Live - це новий факультативний курс, який навчає за межами класу. Студенти вчаться на ходу, використовуючи спеціально розроблені автентичні матеріали, які розвивають всебічні знання англійської мови. Особлива увага приділяється функціональній мові та навичкам спілкування. Студенти отримують можливість досліджувати місто і взаємодіяти з широкою публікою в цьому динамічному новому факультативному курсі.

Тематика курсу: слухання, читання, письмо, вивчення граматики та вимови, разширення словникового запасу.

16-19 років: 12%
20-25 років: 46%
26-30 років: 20%
31-40 років: 14%
> 40 років: 8%

Більшості наших студентів від 20 до 25 років, з яких 55% становлять жінки і 45% чоловіки.

Студенти старше 30 років

Не має значення, чи хочете ви вивчати англійську мову для професійних цілей або для особистого задоволення. З Courses by Kevin ви знайдете найкращий курс, який відповідає вашим запитам і пріоритетам. Якщо ви вивчаєте англійську мову для професійних цілей, ми рекомендуємо вам розглянути прискорений курс, щоб ви могли зосередити курс на ваших особистих потребах і сферах інтересів.

Студенти старше 50 років

Вивчати англійську ніколи не пізно! Щороку Courses by Kevin приймає значну кількість більш зрілих студентів. Багато з них кажуть, що їх перебування у нас допомагає знову відчути себе молодими! У більш зрілому віці ритм навчання відрізняється від молодших студентів. Якщо вам більше 50 років, ви можете вибрати будь-який курс - групові або індивідуальні заняття, в ході яких індивідуальний репетитор допоможе вам отримати максимальну користь від навчального часу.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Опис курсу

Німецька мова - одна з найбільш впливових мов в світі. Вона є офіційною в Німеччині, Австрії, Швейцарії та в деяких інших країнах, а також має статус робочої мови Європейського Союзу.

На даний момент німецька мова, яку завжди вивчають безліч студентів в нашій країні, вкрай популярна у всьому світі. Це пов’язано частково з тим, що цією мовою розмовляє найбільша економіка Європи, а значить, німецька мова може стати в нагоді при спілкуванні в ділових колах.

Крім того, Німеччина приваблює безліч студентів з усього світу, які навчаються в німецьких університетах за різними академічними програмами та програмами обміну.

Головна перешкода для спілкування - мовний бар'єр.

Courses by Kevin допоможе вам забути про цю проблему раз і назавжди. Ми використовуємо унікальну комунікативну методику, яка передбачає відпрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності.

З перших уроків ми вчимо слухачів говорити і думати на німецькій мові.

Наші викладачі допоможуть вам застосовувати отриманий багаж знань на практиці, а можливість самостійно вибрати час занять дозволить вивчати німецьку мову без відриву від роботи, бізнесу і сім'ї.

Також в нашому мовному центрі Ви зможете підготуватися до міжнародних іспитів з німецької мови ZD (Zertifikat Deutsch) і DSH (Deutsche Sprachprufung fur den Hochschulzugang auslandischer Studienbewerber).

Результати курсу

• Ви будете здатні розуміти співрозмовника, правильно вимовляти слова, повноцінно спілкуватися і сприймати інформацію на мові, яку Ви вивчаєте;

• Ви зможете викладати свої думки на німецькій мові;

• Ви зможете вільно вести діалог на побутову тематику;

• Ви будете розуміти носіїв мови і розрізняти мову;

• Ви зможете вести дружню і ділову переписку, підтримувати розмову на німецькій мові;

• Ви зможете розуміти і застосовувати на практиці вивчені граматичні конструкції.

А головне, будете впевнені в своїх знаннях і зможете спокійно спілкуватися німецькою мовою, адже на курсах ми вчимо насамперед долати незручність і розмовляти мовою, яку Вививчаєте як можна раніше.

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Washington Language School предлагает обучение в формате "Премиум", индивидуальное обучение для VIP-клиентов с выездом преподавателя в элитные районы Киева и пригорода

 • с утра до позднего вечера
 • лучшие преподаватели США и Великобритании
 • для взрослых и детей
 • с любого уровня и до желаемых высот
 • любая интенсивность
 • классический подход и самые современные методики
 • высокий темп обучения и гарантированная отдача
 • английский язык, а также русский как иностранный, литература
 • подготовка к любым языковым экзаменам, бизнес английский

Почему Washington Language School 

Washington Language School — это не просто школа иностранного языка, это обучение английскому в формате премиум, индивидуальное обучение для VIP клиентов. Для каждого клиента мы создаем индивидуальную программу по уникальным аутентичным учебным материалам и обеспечиваем максимальную эффективность в решении любых задач клиента, связанных с английским языком.  

У нас есть возможность привлекать к работе действительно самых лучших преподавателей США и Британии. В отличие от других иностранных преподавателей, они обладают элитным лингвистическим и педагогическим образованием и колоссальным опытом работы в самых престижных вузах.

Наши преподаватели владеют лучшими на сегодняшний день методиками обучения.

Отвечая нуждам наших клиентов, мы разработали эффективную методику по развитию разговорного навыка, ряд учебных пособий — методические комплексы по фонетике и грамматике, специальные курсы по интенсивному набору лексики.

Квалификация преподавателей Washington Language School позволяет подготовить Вас к любому экзамену, переговорам, публичному выступлению или важной деловой встрече. Мы также можем предложить вам интенсивные курсы Business English, Legal English, Banking, Finance, Marketing; Art in English и др.

Наш метод

Мы используем классический подход: обязательно учим грамматике, фонетике, фразеологии. Опыт показывает, что без этого «фундамента» невозможно выстроить высокое стильное здание безупречного владения языком.

Мы понимаем нужды наших клиентов, поэтому используем все ресурсы, чтобы максимально развить разговорный языковой навык, обучить наших клиентов всем нюансам современного английского — как в американском, так и в британском варианте.

Мы работаем с VIP-клиентами более шести с половиной лет и знаем, что наши клиенты обладают большим потенциалом в быстром освоении языков. Наш метод позволяет эффективно использовать Ваше время и проводить занятия так, чтобы КАЖДОЕ из них приносило как положительные эмоции, так и конкретный результат.

Занятия с выездом

Мы ценим время наших клиентов и проводим занятия там, где вам это удобно!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Досконалість немає меж. Ваше володіння мовою потребує постійної уваги та роботи над покращенням уже набутих знань. Чим краще Ви розмовляєте та сприймаєте іноземне мовлення, тим вищою є Ваша професійна компетенція та загальний розвиток. Максимально наблизивши Ваше мовлення до мовлення носія мови, Ви зможете користуватись усіма перевагами поліглота.

Курс для просунутих мовців спрямований на формування більш академічного та професійного мовлення. Оскільки базові навички спілкування вже сформовано, акцент робиться на деталі, стиль та красу мови. Викладання проводиться виключно англійською мовою, а усі викладачі - носії мови із США та Британії. Цей курс розрахований на людей, які бажають вміти вільно висловлюватись англійською не лише на загальні теми, але й застосовувати свої знання під час спілкування із закордонними бізнес-партнерами, у написанні наукових робіт або проживанні в англомовній країні.

Додаткові можливості: розмовні клуби із носіями мови, вечори кіно.


Запис на тестування та курс відбувається в телефонному режимі або за допомогою Е-мейл.


+38 099-207-27-31
+38 063-392-95-21
+38 097-039-18-32

Washington Language School Washington Language School

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Мова постійно розвивається, а отже повинен розвиватися і сам мовець. Ви уже володієте базовими навичками спілкування англійською мовою, проте, Ви відчуваєте, що Ваше мовлення недостатньо розвинуте та Вам не витсачає слів та структур для повноцінного вираження Ваших думок? Тоді, пора продовжувати вдосконалення уже набутих навиків.

Курс англійської мови для рівня Intermediate - це навчання направлене на розвиток англомовної компетенції у письмі, читанні, аудіювання та говорінні для спілкування на більш високому рівні. Після закінчення курсу, Ви зможете не лише висловлюватися на побутовому рівні, але й застосовувати свої знання для роботи, навчання, наукової діяльності, поїздок закордон, повноцінного спілкування із іноземцями.

 

Додаткові можливості: розмовні клуби із носіями мови, вечори кіно.


Запис на тестування та курс відбувається в телефонному режимі або за допомогою Е-мейл.


+38 099-207-27-31
+38 063-392-95-21
+38 097-039-18-32

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вдалий початок - це 50% зробленої справи. Курси англійської мови для початківців розраховані на людей різного віку, які хочуть оволодіти іноземною мовою на базовому рівні. Дуже часто у нас немає часу або можливостей для вивчення мов, тому ми постійно відкладаємо це у довгий ящик. Проте, розпочати ніколи не пізно.

Разом із нашими викладачами Ви позбудетесь страху перед новим чи будь яких проблем із засвоєнням мови. Вам допоможуть оволодіти основними знаннями, потрібними для розуміння та спілкування на побутовому рівні.

 

Додаткові можливості: розмовні клуби із носіями мови, вечори кіно.


Запис на тестування та курс відбувається в телефонному режимі або за допомогою Е-мейл.


+38 099-207-27-31
+38 063-392-95-21
+38 097-039-18-32

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Курси загальної англійської мови - це можливість вдосконалити навички говоріння та письма іноземною мовою, знання якої є необхідною умовою успішної кар'єри, результативної освіти, а інколи навіть і щасливого особистого життя. Стрімкий процес глобалізації та інтеграції культур змушує тисячі людей розпочинати розмовляти англійською і, дуже часто, ми зіштовхуємось із сотнею неприємностей та складнощів у процесі навчання.

Проте, вивчення англійської може бути і приємним та легким процесом, що викликає, перш за все, задоволення та захоплення. Процес оволодіння іноземною мовою сприяє розвитку особистості, а отже. він повинен бути цікавим і пізнавальним, ну і, звичайно ж, результативним.

Контакти:


+38 099-207-27-31
+38 063-392-95-21
+38 097-039-18-32

Форма реєстрації

Форма реєстрації на курс
Призвище та Ім'я (*)

Please type your full name.
E-mail (*)

Invalid email address.
Вибір тесту (*)


Please specify your position in the company
Коментар

Неверный Ввод
Перевірка
Перевірка
  Змінити
Invalid Input

  

Google+