Підготовчі курси до TOEFL® iBT

(Київ-Львів)
TOEFL є найпопулярнішим іспитом на знання англійської мови не лише в Північній Америці, а й усьому світі.

Читати далі...

Курси підготовки до іспиту IELTS ®

(Київ-Львів)
Якщо ви плануєте здавати іспит IELTS, наші курси підготовки до тесту IELTS допоможе Вам досягти запланованого успіху!

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GMAT ®

(Київ-Львів)
Kaplan гарантує успішні результати при повноцінному проходженні GMAT курсу. 

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GRE ®

(Київ-Львів)
Ви плануєте про навчання в аспірантурі університетів США, Канади, Австралії чи Європи?

Читати далі...

Курси підготовки до тесту SAT/ACT ®

(Київ-Львів)
SAT Reasoning Test є однією із умов прийому до численних ВНЗ у США. З його допомогою визначається рівень підготовки абітурієнтів до вступу в коледж.

Читати далі...

General English Рекомендовані

Оцініть матеріал!
5.00
(1 Голосувати)

Опис курсу

Наш курс Загальної англійської заснований на методах, які найкраще за все підходять студентам! Протягом курсу ви отримаєте максимальну практику розмовної мови, слухання, читання і письма англійською мовою, а також допомогу в розширенні словникового запасу, вивчення граматики та вимови, при використанні ретельно підібраних сучасних матеріалів курсу. Ми застосовуємо комунікативний мовний підхід і занурення в мовне середовище, щоб бути повністю впевненими, що ви отримаєте практичні знання і всі необхідні інструменти для удосконалення мовних навичок. Студенти, яких цікавить курс Загальна англійська тривалістю (16, 24 і 32 уроки), будуть мати можливість вибрати напрямок курсу:

  • Загальна англійська Розмовна - курс базується на розвитку навичок і словникового запасу, при цьому кожного тижня студентам пропонується нова тема для вивчення і обговорення.
  • Загальна англійська для роботи - це курс Бізнес англійської, якій дає можливість розвинути навички Бізнес англійської на практиці для тих, хто вже працює або тільки хоче підготуватися до старту кар’єри в різних сферах. Наш курс Бізнес англійської поєднує в собі бізнес-сценарії, включаючи підготовку до зборів, презентацій і переговорів. Ми акцентуємо увагу на ключових моментах, які цікавлять компанії та співробітників.
  • Академічні навички - для студентів, які навчаються в даний час або тільки збираються вступати до університету. Мета цього курсу підготувати студентів до навчальної роботи англійською мовою. Теми включають в себе Академічний стиль, Академічне слухання (для лекцій), англійська мова для презентацій і Академічний вокабуляр. Рівень Intermediate +.
  • Загальна англійська для Туризму і готельного бізнесу - цей курс розроблений для людей, яким необхідно використання англійської мови в щоденній роботі в сфері туризму, і готельного бізнесу. Головні мовні навички розвиваються при виконанні різних завдань, пов’язаних із роботою. Це включає реалістичні та комплексні розмовні завдання, які допомагають студентам більш впевнено та вільно володіти мовою.
  • Загальна англійська Київ Live - це новий факультативний курс, який навчає за межами класу. Студенти вчаться на ходу, використовуючи спеціально розроблені автентичні матеріали, які розвивають всебічні знання англійської мови. Особлива увага приділяється функціональній мові та навичкам спілкування. Студенти отримують можливість досліджувати місто і взаємодіяти з широкою публікою в цьому динамічному новому факультативному курсі.

Тематика курсу: слухання, читання, письмо, вивчення граматики та вимови, разширення словникового запасу.

16-19 років: 12%
20-25 років: 46%
26-30 років: 20%
31-40 років: 14%
> 40 років: 8%

Більшості наших студентів від 20 до 25 років, з яких 55% становлять жінки і 45% чоловіки.

Студенти старше 30 років

Не має значення, чи хочете ви вивчати англійську мову для професійних цілей або для особистого задоволення. З Courses by Kevin ви знайдете найкращий курс, який відповідає вашим запитам і пріоритетам. Якщо ви вивчаєте англійську мову для професійних цілей, ми рекомендуємо вам розглянути прискорений курс, щоб ви могли зосередити курс на ваших особистих потребах і сферах інтересів.

Студенти старше 50 років

Вивчати англійську ніколи не пізно! Щороку Courses by Kevin приймає значну кількість більш зрілих студентів. Багато з них кажуть, що їх перебування у нас допомагає знову відчути себе молодими! У більш зрілому віці ритм навчання відрізняється від молодших студентів. Якщо вам більше 50 років, ви можете вибрати будь-який курс - групові або індивідуальні заняття, в ході яких індивідуальний репетитор допоможе вам отримати максимальну користь від навчального часу.

Прочитали 1704 чоловік
Детальніше в цій категорії: « Німецька мова

Форма реєстрації

Форма реєстрації на курс
Призвище та Ім'я (*)

Please type your full name.
E-mail (*)

Invalid email address.
Вибір тесту (*)


Please specify your position in the company
Коментар

Неверный Ввод
Перевірка
Перевірка
  Змінити
Invalid Input

  

Google+