Подготовительные курсы к TOEFL ® iBT

(Киев-Львов)
TOEFL является самым популярным экзаменом по знанию английского языка не только в Северной Америке, но и во всем мире.

Читать далее...

Курсы подготовки к экзамену IELTS ®

(Киев-Львов)
Если вы планируете сдавать экзамен IELTS, наши курсы подготовки к тесту IELTS поможет Вам достичь запланированного успеха!

Читать далее...

Курсы подготовки к тесту GMAT ®

(Киев-Львов)
Kaplan гарантирует успешные результаты при полноценном прохождении GMAT курса. 

Читать далее...

Курсы подготовки к тесту GRE ®

(Киев-Львов)
Вы планируете об обучении в аспирантуре университетов США, Канады, Австралии или Европы?

Читать далее...

Курсы подготовки к тесту SAT/ACT ®

(Киев-Львов)
SAT Reasoning Test является одним из условий приема в многочисленные ВУЗы в США. С его помощью определяется уровень подготовки абитуриентов к поступлению в колледж.

Читать далее...

Courses by Kevin разом з Washington Language School у Житомирі

Оцените материал
3.00
(2 голосов)

Courses by Kevin разом з Washington language school їдуть до Вашого міста!

Відтепер Ви маєте можливість навчатися разом з нами в Житомирі!

Ми пропонуємо Вам різнобічне вивчення англійської мови в залежності від Ваших особистих вподобань. Серед усього різноманіття курсів ми обов’язково допоможемо Вам обрати той, що найкраще відповідатиме Вашим потребам.

Підвищення рівня володіння іноземною мовою та вільне її використання у повсякденному житті – саме цього хочуть наші клієнти, і ми знаємо, як здійснити їх бажання. Всі наші курси інтенсивні і практичні. Студенти отримують навички з усіх видів мовленнєвої діяльності: письмо, читання, аудіювання та говоріння.

Крім того, ми широко використовуємо різноманітні інтерактивні засоби для покращення якості курсу та підвищення зацікавленості. Підготуйтеся до міжнародних тестів з англійської мови разом з нами швидко та якісно! TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT визнані тисячами коледжів, університетів та установ у більш ніж 130 країнах світу.

Якщо Ви мріяте навчатися або влаштовувати свою кар’єру за кордоном, можете бути впевнені - отримавши підготовку на Courses by Kevin, Ви здобудете найкращий результат. Курси загальної англійської дадуть Вам практичне розуміння мови. Завдяки ним Ви навчитеся бути впевненим у своїх знаннях, вільно розмовляти з іноземцями, відмінно читати та писати англійською мовою. Ці навички будуть дуже корисними як у повсякденному житті, так і в роботі чи навчанні.

Знання іноземної мови – це неодмінні перспективи для розвитку в майбутньому! Ніхто не знає, як навчити Вас краще! Ніхто, окрім нас!

Прочитано 3007 раз
Google+